Wysłanie wypełnionej ankiety umożliwi naszej kancelarii bezpłatną analizę w celu wyboru prawnej metody pozbycia
się lub zmniejszenia zbyt dużych zadłużeń oraz obciążenia komorniczego. Podane informacje pozostaną poufne.

Ankieta oddłużająca

  DANE PODSTAWOWE

  Posiadane choroby (fizyczne i psychiczne takie jak stwierdzona depresja, niepełnosprawność i inne związane ze zdrowiem, które są dokuczliwe i ograniczające możliwość spłat długów)

  Stan cywilny

  Czy prowadzisz działalność gospodarczą (nawet gdy zawieszona) lub posiadasz udziały w spółce?

  Czy w ostatnich 10 latach była zgłoszona upadłość konsumencka?

  Czy pokrzywdziłeś w ostatnich 10 latach wierzycieli (np. nie wpłacono ani jednej raty pożyczki/kredytu lub sprzedano przedmiot który był w zastawie)?

  Czy Twoją sprawą obecnie zajmuje się komornik?

  Czy posiadany majątek wystarczy na spłatę wszystkich zobowiązań?

  ZADŁUŻENIA

  Podaj ile orientacyjnie posiadasz w sumie do spłaty brutto (z odsetkami i dodatkowymi kosztami)
  Zadłużeń u komornika: Kredytów gotówkowych bankowych: Pożyczek parabankowych: Kart kredytowych: Debetu na koncie bankowym/karcie bankowej: Z tytułu rachunków za media i innych: Zadłużeń alimentacyjnych: Które z tych zadłużeń znajduje się w obsłudze firmy lub kancelarii windykacyjnej? Które z tych zadłużeń jest u komornika? Czy posiadasz kredyt we frankach? Czy posiadasz kredyt konsolidacyjny zaciągnięty w ostatnich 12 miesiącach?

  WYDATKI NA ŻYCIE, RACHUNKI

  Podaj orientacyjną kwotę wydatku. Jeśli mieszkasz w nieswoim mieszkaniu (u mamy, partnera itd.) również podaj wydatki na rachunki, nawet, jeśli ich rzeczywiście nie płacisz.

  Ile osób mieszka w Twoim miejscu zamieszkania razem z Tobą?

  Podaj ile płacisz w przeliczeniu na miesiąc za swoje wydatki na rachunki i życie? Jeśli płacisz raz na 2 miesiące, podziel rachunek na 2, jeśli płacisz raz na rok lub sezon zimowy, to podziel rachunek na 12.
  Rachunek za prąd Rachunek za gaz Rachunek za wodę Rachunek za czynsz Rachunek za śmieci Rachunek za telefon (podaj za miesiąc, nie podawaj, jeśli jest w abonamencie telewizji czy Internetu) Rachunek za telewizję (podaj za miesiąc, nie podawaj, jeśli jest w abonamencie telewizji czy Internetu) Rachunek za Internet (podaj za miesiąc, nie podawaj, jeśli jest w abonamencie telewizji czy Internetu) Rachunek za opał (inny niż gaz) Rachunek za ubezpieczenie nieruchomości (podaj za rok) Rachunek za ubezpieczenie pojazdu (podaj za rok) Wydatki na wyżywienie, kosmetyki, chemię (podaj za miesiąc) Wydatki na ubrania (podaj za miesiąc) Wydatki na leki (podaj za miesiąc) Wydatki na lekarzy, rehabilitantów i innych płatnych specjalistów (podaj za miesiąc średnio) Wydatki na paliwo (podaj za miesiąc) Wydatki na bilety (podaj za miesiąc) Wydatki na Edukację / szkolenia (podaj za miesiąc) Inne (wpisz jakie i podaj kwotę za miesiąc)

  TWÓJ POSIADANY MAJĄTEK

  Podane informacje posłużą nam do ochrony Twojego majątku

  NIERUCHOMOŚCI

  Wpisz tu swoją posiadaną nieruchomość. Liczy się również prawo do nieruchomości takie jak komunalne, spółdzielcze czy socjalne. Nie wypełniaj, jeśli mieszkasz u rodziny, partnera itd.

  Rodzaj nieruchomości (działka, dom, mieszkanie, lokal usługowy)Rodzaj własności (własnościowe, spółdzielcze, komunalne, socjalne? Szacunkowa wartość (mniej więcej) Obciążenie (hipoteka, komornik, egzekucja) podaj kwotę Współwłaściciel

  RUCHOMOŚCI

  Wypełnij tylko, jeśli jesteś właścicielem lub współwłaścicielem

  Pojazd(samochód, motocykl, przyczepa, skuter itd.) Nazwa pojazdu (marka, model, rocznik) Wartość orientacyjna Obciążenie (zastaw)/egzekucja Współwłaściciel

  INNY MAJĄTEK

  Jeśli posiadasz coś ponadprzeciętnej wartości (wyższej wartości niż przeciętnie), to może to zostać Tobie odebrane np. przez komornika. Ochrońmy ten przedmiot, jeśli go posiadasz. Czy posiadasz AGD/RTV warte więcej niż przeciętnie? (ogromny telewizor warty 5000 zł, dobrą lodówkę za 6000 zł, konsolę do gier za 3000 zł itd.). Jeśli tak, to wpisz przedmioty poniżej

  TWÓJ DOCHÓD

  Podaj swoje wszystkie dochody, jakie przyjmujesz. Dochód z pracy, renta, emerytura, 500+, alimenty, MOPS, inne.

  Umowa o pracę
  Jeśli wyżej zaznaczyłeś "tak" wpisz:
  Wysokość dochodu z umowy o pracę (bez obciążeń np. komorniczych i innych)
  Wysokość obciążenia (komornicze, inne)
  Od kiedy do kiedy posiadasz dochód
  Umowa o dzieło/zlecenie
  Jeśli masz umowę o dzieło/zlecenie wpisz od kiedy do kiedy
  Renta
  Jeśli masz rentę to wpisz od kiedy do kiedy
  Emerytura
  500+
  Ile dzieci ma przyznane 500+?
  Zasiłki (MOPS lub inne)
  Alimenty
  Inne (podaj jakie)

  To już wszystko. Wszelkie powyższe informacje mają wpływ na Twoje życie finansowe oraz na wybór procedury oddłużającej. Jeśli coś zostało przez Ciebie pominięte, wypełnij tę część lub napisz, że nie masz dostępu do tej informacji. Nie przejmuj się, nie musimy znać informacji szczegółowo co do dnia lub złotówki. To informacje potrzebne do oceny ogólnej sytuacji. Wkrótce otrzymasz odpowiedź w tej sprawie. Informacje pozostaną poufne.

  × Skontaktuj się przez What'sApp